Vakantieappartement met zwembad Cortigiana Montepulciano Italia
Appartement op de eerste verdieping met één slaapkamer, Montepulciano.
Cortigiana is een charmant appartement, op een mooie boerderij met uitzicht over de wijngaarden en olijfbomen. Het appartement is mooi ingericht in Toscaanse stijl. Op de boerderij bevindt zich een groot zwembad op een prachtige locatie. Montepulciano, de Toscaanse stad beroemd om zijn wijn, is zeer dichtbij evenals andere steden in Toscane en Umbrië
Deze prachtige boerderij, die wijn produceert, is samengesteld uit een hoofdgebouw uit de 18e eeuw en twee aparte gebouwen die recentelijk gerestaureerd zijn en omgebouwd zijn tot een vakantieverblijf. Het zwembad staat midden in de prachtige natuur en is de ideale plek om te relaxen.
Cortigiana is gerestaureerd met oog voor detail. De originele elementen zijn bewaard gebleven en moderne gemakken zijn toegevoegd , zoals een luxe badkamer, airconditioning, satelliet-televisie en draadloos internet
Het appartement heeft een woonkamer met keuken, tafel, stoelen en een bank (op verzoek kan hier een éénpersoonsbed neergezet worden). Er is een tweepersoons slaapkamer en een badkamer. Vlakbij bevindt zich een groot zwembad (16.5mx 8.5m) met whirlpool, omringd door een zonneterras.
Op de boerderij bevindt zich ook een gemeenschappelijke ruimte met biljart, piano, satelliet-tv, sofa’s en open haard en een ontbijtruimte met open haard waar het ontbijt kan worden geserveerd op aanvraag. Er is ook een prachtige kapel.
De locatie van de boerderij is de ideale plek om van daaruit het zuiden van Toscane te bezoeken. De prachtige stad Montepulciano, bekend om zijn uitstekende wijn ligt slechts op 10 km afstand, Pienza, beroemd om de pecorino kaas en Cortona liggen binnen handbereik. Er is een supermarkt en een restaurant in het dichtstbijzijnde dorp op slechts 2 km afstand, terwijl een ruimere keuze kan worden gevonden in Montepulciano.
Het pracht van Umbrië, Perugia en Assisi is gemakkelijk te bereiken. Het meer van
Trasimeno met zijn stranden en veerboten naar de eilanden is zeer dichtbij. De snelweg bevindt zich op slechts 11 km.
DETAILS
Woonkamer met fornuis (2 elektrische kookplaten), koelkast, tafel, stoelen en bank (op verzoek kan hier een éénpersoonsbed neer gezet worden)> Tweepersoons slaapkamer> Douche> Satelliet TV> Airconditioning> Verwarming> Tuin> barbecue> zwembad> Gebruik van wasmachine> Parkeergelegenheid> Ontbijt-service mogelijk op aanvraag> Lounge ruimte met biljart, piano, satelliet-tv en open haard> 2 km van de dichtstbijzijnde winkels en restaurants> 10 km van Montepulciano.