Vakantiehuis met zwembad Arezzo Toscane Fiorino C Cottage Poppi Italia
Cottage met twee slaapkamers, Poppi.
Fiorino C Cottage ligt op een prachtige locatie, met een schitterend uitzicht over het platteland en het kasteel van Poppi. Het was oorspronkelijk een schuur maar nu volledig gerenoveerd tot een mooi huisje ingericht in Toscaanse stijl. Het huisje heeft een eigen tuin zodat u buiten kunt eten en een balkon op de eerste verdieping met een prachtig uitzicht op het zwembad.
Fiorino C Cottage heeft twee verdiepingen, waarbij alle originele kenmerken zoals balken plafonds en terracotta vloeren zijn behouden. Het huisje is voorzien van alle moderne gemakken. Beneden bevindt zich een gezellige zithoek met sofa (op verzoek kan hier een tweepersoonsbed worden neergezet), fauteuils, satelliet-tv, houtkachel, keuken/eetkamer met tafel en stoelen, een badkamer en openslaande deuren naar de tuin
Een trap leidt naar de eerste verdieping waar zich twee slaapkamers bevinden, één met twee éénpersoons bedden (indien gewenst kan hier een tweepersoonsbed worden neergezet) en één met een tweepersoonsbed, en een badkamer met douche.
Het huisje heeft een tuin met tafel en stoelen, ideaal om buiten te eten. Op het landgoed bevindt zich ook een zwembad (14m x7m) met zonneterras en omgeven door grasvelden. Er is er ook een groot prieel en een barbecue voor de gasten. Vanaf het landgoed heeft u een prachtig uitzicht op het platteland met het kasteel van Poppi op de achtergrond.
Fiorino C Cottage ligt op slechts 1,5 km van Poppi met supermarkt, winkels en restaurants. Op het landgoed bevindt zich ook een stenen boerderij, die acht appartementen herbergt, en nog een apart huisje. De eigenaren hebben een wasruimte met wasmachine en mogelijkheid tot strijken voor de gasten toegevoegd, er is gratis WiFi internet en er is een gemeenschappelijke ruimte met een groot overdekt terras voor evenementen. De eigenaren zijn vriendelijk en behulpzaam en zullen u graag advies en informatie over de omgeving geven. Bijvoorbeeld over het het grote deel van Casentino dat een Nationaal Park is, en de prachtige kunst steden Florence en Arezzo (op een uur afstand). Andere prachtige Toscaanse steden, zoals Siena, San Gimignano en Cortona kunnen in 1 dag bezocht worden.
DETAILS
Begane grond: Woonkamer met bank (op verzoek kan hier een tweepersoonsbed worden neergezet), fauteuils en satelliet-TV> Open keuken / eetkamer (4 pits gasstel, elektrische oven), koelkast / vriezer, vaatwasser, gasfornuis, eetgedeelte met tafel en stoelen> badkamer met douche.
Eerste verdieping: Slaapkamer met tweepersoons bed> Slaapkamer met twee éénpersoons bedden (op verzoek kan hier een tweepersoonsbed worden neergezet) >balkon> Badkamer met douche.
Centrale verwarming> terras> Deel van de tuin> barbecue> zwembad> parkeerplaats> Washok met muntjes t.b.v. wasmachine en strijkijzer> Satelliet TV> Internet/ WiFi> 1,5 km van Poppi met winkels en restaurants.